Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Incidenti i bujshëm në NATO/ Trump: Ai është i çmendur, është një ku*** e dështuar! (VIDEO)

Veprimi i presidentit amerikan Donald Trump ndaj kryeministrit të Malit të Zi, Dushko Markovic në Samitin e NATO-s që u mbajt gjatë vitit të kaluar, bëri shumë bujë në mediat ndërkombëtare.

Trump e kishte shtyrë kryeministrin malazez me forcë dhe i kishte dalë përpara. Në lidhje me këtë ngjarje dhe për atë se çfarë kishte ndodhur më vonë, ka treguar në librin e saj ,ish-asistentja në Shtëpinë e Bardhë, Omarosa Neëman.

Omarosa Newman e cila ka folur në lidhje me shumë detaje nga jeta e presidentit në librin e saj, sa I takon këtij rasti thotë se ajo e kishte pyetur Trumpin se pse ka bërë një sjelle të tillë, pasi e kishte parë në televizor.

“E kam pyetur. U tregove pak agresiv, pse e bëre atë?”, shkruan Neëman në librin e saj.

“Oh, ai është i çmendur, ai është një ku*** e dështuar”, ka cituar t’i ketë thënë Trump.

(B.H/Faxweb)

 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *