Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Si rrallë herë, Meta publikon foto me fëmijët dhe Kryemadhin dhe ka një urim për qytetarët

Presidenti i vendit Ilir Meta duket se ka zgjedhur jugun e vëndit për të shijuar fundjavën, pas një javë politike me zhvillime mjaft të ngjeshura.

Kreu i shteti ka publikuar dy foto, ku shfaqet që bashku me bashkëshorten Monika Kryemadhi, dy vajzat dhe djalin, ndërkohë që ndodhen në Kalanë e Lëkurësit në qytetin e Sarandës.

Prej andej kreu i shtetit i uron shqiptarëve një mbrëmje të këndshme, teksa ka publikuar edhe dy foto.

“Një mbrëmje të këndshme për të gjithë me familjet tuaja ju uroj nga kalaja e Lëkurësit në Sarandë”, shkruan Meta në rrjetet sociale.

Fjalët Kyce

Pas rritjes së rasteve të reja dhe vdekjeve nga COVID 19 a mendoni se qeveria dhe Komiteti Teknik duhet të ashpërsojnë masat antiCovid?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *