Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


KryesoreTe FunditTe Gjitha

Ilir Meta: Jam gati për debat televiziv me Edi Ramën, ku të dojë ai dhe me kë gazetarë të dojë ai

Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbajtur sot një miting në Tiranë, ku janë prezantuar kandidatët për deputet të të gjithë qarqeve. Ish- kreu I saj  Ilir Meta gjatë fjalës së tij është shprehur se është gati të dal në një debat televiziv me kryeministrin Edi Rama ku të dojë ai dhe me kë gazetarë të dojë ai.

“Jam gati të dal në debat televiziv me Edi Ramën ku të dojë ai dhe le të marrë me kë gazetarë të dojë ai. Petrit Vasili i ka ftuar në debat televiziv. Ne nuk kemi frikë nga debati, nga transparenca ”LSI përgjegjëse?! Jam gati të dal në debat televiziv me Ramën ku të dojë ai, le të marrë kë gazetar të dojë!”

Meta ju dha dhe një mesazh të gjithë socialistëve duke ju thënë se është po ai Ilir Meta që kanë njohur demokratët, është po ai që njohin qytetarët dhe se nuk i ka gënjyer asnjëherë. 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *