Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“I ranë leshtë në politikë”? Rama nxjerr videon duke u rruajtur, ka një mesazh për të gjithë qerosët

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në Instagram ku shfaqet duke u qethur, ndërkohë që mesazhi i tij është i qartë, me kalimin e viteve në politikë, jo vetëm që është thinjur, por duket se po i bjenë edhe flokët.

Krahas videos Rama thotë se të gjithë kanë lindur qerosa, ndërkohë që ky është një mesazh inkurajues, për të gjithë djemtë që e kanë me merak imazhin dhe pamjen e tyre të jashtme.

“Qeros kemi lind të gjithë o çuna”, shkruan Rama, ndërkohë që videon është kujdesur që ta bëjë me efekte, që pamja e kokës të mos jetë e qartë.

Kjo në fakt nuk është hera e parë që Rama nxjerr foto apo video me të tilla mesazhe, pasi dhe më herët ai ka treguar këpucët e grisura nga rrugët e shumta, ndërkohë që thotë se i mungon shumë koha për familjen, por gjithsesi e do me çdo kusht mandatin e tretë.

(E.K/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.