Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

I qeshur dhe me dy djemtë mbi supe, ish-ministri Saimir Tahiri shfaqet duke festuar në shtëpinë e tij

Ndërkohë që politika shqiptare gëlon nga sulmet dhe akuzat për grusht shteti, ish-ministri i Brendshëm Tahiri tashmë i shkëputur nga politika, feston pranë familjes së tij.

Ish-ministri i Brendshëm, duket se po shijon jetën jashtë politikës me familjen e tij. Sot, Tahiri zbulon se ka festë në shtëpinë e tij, pasi djali i tij i madh  Drin mbush 9 vjeç.

Vetë ish-ministri ka publikuar një foto në “Facebook”, ku shfaqet si kurrë më parë me dy djemtë mbi supe.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *