Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

I përqeshi vajzën në transmetim direkt, Kate Middleton e bën për ‘dy lekë’ gazetarin

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton në të gjitha daljet e saj ka qenë gjithmonë serioze dhe i ka respektuar deri në fund rregullat mbretërore, por ajo nuk do t’ia dijë për asgjë kur bëhet fjalë për fëmijët e saj.

Mësohet se së fundmi, moderatori Greg James në “BBC Radio 1” ka bërë disa batuta në lidhje me ditën e parë në shkollë të princeshën Charlotte.

Moderatori tha në transmetim direkt:

“Kush dreqin shtrëngon duart me mësuesen në ditën e parë të shkollës?”

Kate nuk e ka përmbajtur veten pas kësaj dhe e ka thirrur moderatorin në pallatin mbretëror për t’i kërkuar shpjegime. Ajo i ka kërkuar moderatorit t’i tërheqë fjalët mbrapsht. Sigurisht që moderatori e ka bërë këtë dhe madje i ka kërkuar dhe falje Kate.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *