Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

I kërkoi seks dhe lekë gruas për kujdestarinë e fëmijës, ja çfarë kërkon prokuroria për gjyqtarin Hysi

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 4 vite burg për gjyqtarin Roland Hysi, i akuzuar për korrupsion.

Hysi akuzohet për korrupsion, pasi në një video të publikuar nga një emision investigativ dukej që merrte 500 euro për zgjidhjen e nje çështje. Gjithashtu, prokurori kërkoi dënim plotësues që për tre vite Hysi të mos ushtrojë funksione publike.

Gjyqtari përfiton 1/3 e uljes së dënimit për shkak të gjykimit të shkurtuar. Roland Hysi nuk ishte i pranishëm në seancë, ndërsa çështja e psikologes Elona Meçeni është ndarë dhe është dërguar në Fier.

Ishte emisioni “Stop” qe transmetoi skandalin e gjyqtarit të gjykatës së Fierit, Roland Hysi. Në emision u shfaqën detaje të kërkesave të gjyqtarit Hysi, për raport seksual me gruan, që kishte çështje me të dhe kërkonte thjesht kujdestarinë e vajzës së saj.

Në video, gjyqtari Hysi thotë se arrin të shikojë edhe ngjyrën e të brendshmeve dhe se atij nuk i shpëton asgjë.

(K.H/ Faxweb.al)

Fjalët Kyce

A mendoni se duhet të hapen shkollat në 14 shtator sipas udhëzimeve të Ministrisë së Shëndetësisë?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *