Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

I kërkohet një foto nudo si e Alban Ramosajt, habit moderatori: Të bëhemi seriozë, nuk kam rrëshkitur!

Moderatori i njohur shqiptar, Isli Islami është në dilemë pasi nuk di se çfarë duhet të publikojë në Instagram.

Ai ka plot 999 postime dhe për foton e 1000-të ka kërkuar ndihmën e njekësve për të kuptuar se çfarë duan ata që ai të publikojë.

Për t’u habitur, shumica e mesazheve që kishte marrë ishin nga ndjekëse që kërkonin të publikojë foto nudo si të Alban Ramosajt.

Çfarë mendoni se duhet si postim i njëmijtë? Sugjeroni, sugjeroni, sugjeroni”, shkruan Isli.

Ai ka publikuar më pas mesazhet që i vijnë nga ndjekëset që duan të shohin trupin e moderatorit, por me sa duket më kot.

Kjo pasi Isli jo vetëm që nuk ka ndërmend të pozojë nudo, por e quan këtë gjë një “rrëshkitje”:

Le të bëhemi njëçikë seriozë dhe të mundohemi ta ndajmë seriozitetin nga shakaja. Nuk kam rrëshkitur ende”, shprehet Isli duke ironizuar kështu Albanin, apo dhe kolegun tjetër Kelvi Kadilli, i cili bëri të njëjtën gjë rreth një javë më pare.

E pra të dashura vajza, nuk do të kemi mundësi të shohim foto nudo të Islit, të paktën për momentin.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *