Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“I ka thënë hap gojën, do tender apo lekë”, Basha zbulon kërkesën e Ramës ndaj komandantit të UÇK: Tërhiq disa fjalë…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zbuluar sot se kryeministri Edi Rama ka ndërmend t’i vazhdojë sulmet ndaj tij.

Në një intervistë për “Syri”, Basha tha se Rama ka dërguar në Kosovë një personazh të Tiranës, emrin e të cilit nuk e ka treguar, për t’i ofruar ose para ose tender një komandanti të UÇK-së në mënyrë që ai të tërhiqte disa fjalë që i kishte thënë të mira për kryedemokratin.

Sipas Basha, kjo kërkesë e Ramës ndaj komandantit të UÇK-së i është bërë me qëllim që “të vazhdojmë fushatën ndaj tij”.

Basha: Doni të dini diçka. Ta bëjmë një lajm të vogël?

Sot ka çuar një personazh të Tiranës tek një nga komandantët e UÇK-së dhe i ka thënë: “Edi Rama ka thënë hap gojën, tender apo lekë tërhiq disa fjalë që ke thënë të mira për Lul Bashën që të vazhdojmë fushatën ndaj tij.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *