Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

I gjithi me kristale; Zbulohet çmimi i majmë i fustanit të ditëlindjes së Lori Hoxhës

Pak ditë më parë, Lori Hoxha festoi ditëlindjen e saj të 26-të dhe vendosi që festën ta zhvendosë nga Londra ku jeton në Paris.

Trashëgimtarja e Top Media-s kishte zgjedhur ta festonte këtë ditë të veçantë me mikeshat e saj në një fundjavë arratisjeje në kryqytetin francez.

Mbrëmja e ditëlindjes ka qenë e gjitha një darkë private për të ftuarit special, e 26 vjeçarja kishte zgjedhur një fustan me gurë që vezullonte i tëri.

Sipas kërkimeve të bëra nga faqja “What they Wearin” fustani i gjithi me kristale i përket stilistes “Alessandra Rich” dhe kushton jo pak por 2500€ ndërsa vathët të cilat janë të po të njejtë firmë kushtojnë 275€.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.