Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

I dha fund martesës me Stresin, por Kejsi i ka idetë e qarta, flet sa fëmijë do të ketë

Ajo është kthyer në një nga emrat më të përfolur nga mediat pas ndarjes nga i fejuari i saj, Stresi. Kejsi është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan me ndjekësit momente e foto nga jeta e përditshme.

Në një ‘bisedë’ në ‘Intastory’ fansat e kanë pyetur për planet e të ardhmes dhe se sa fëmijë dëshiron të ketë.

“Katër por jetës s’i dihet kurrë. Do isha e kënaqur me çfarëdo të më vinte por ëndërr e kam 3 djem dhe një gocë”, është përgjigjia e Kejsit.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *