Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

(FOTO) I bie vlera pikturave të kryeministrit/ Libri i Ramës shitet me 60% ulje çmimi në Zvicër

Kreu i qeverisë Edi Rama njihet për kurimin e imazhit të tij me detaje dhe kryesisht kujdeset që jashtë vendit, të cilësohet si kryeministri “artist”.

Kjo pasi shpreh herë, kreu i qeverisë, ka hapur gjatë periudhës së tij si kryeministër i vendit, shumë ekspozita me pikturat e tij, kryesisht në Gjermani, apo vende të ndryshme të Europës.

Po ashtu Rama ka publikuar edhe një libër me pikturat e tij dhe siç duket është kujdesur që tregun e shitjes ta ketë në shtete të Evropës.

Në një foto të mbërritur së fundmi ne redaksinë e Faxëeb.al, duket se libri me piktura i kryeministrit Rama, nuk është fort i shitur, pasi ka përfunduar me 60% ulje.

Fotoja është shkrepur në Zyrih, dhe shihet se libri me piktura ofrohet me 60% skonto.

Kujtojmë se Rama këtë libër me piktura Rama pak muaj më parë ia bëri dhuratë edhe kancelares gjermane Angela Merkel.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *