Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashSportTe FunditTe Gjitha

Humbje e turpshme e Realit, Zidane: Ja kush ishte problemi kryesor!

Pas zhgënjimit në javët e para të La Ligas, ndeshja e parë e Champions Leauge për Realin, mund të quhet katastrofë, me tre gola të pësuar nga PSG.

“Ajo që më shqetëson më shumë nuk është humbja, sepse PSG e meritoi plotësisht, por fakti që munguam në intensitet”, kështu do të shprehej Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, pas ndeshjes, ndërsa vijoi më tej duke thënë se:

“Shënuam edhe dy gola dhe na u anuluan me VAR, ashtu si goditëm edhe tranversën. Raste kemi pasur plot, por e përsëris, mungoi intensiteti dhe ritmi i lojës. PSG bëri gjithçka mirë, e merituan plotësisht dhe na dominuan në këtë aspekt”.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.