Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Humbi 8 kilogramë në një muaj pas lindjes, Almeda Abazi tregon sesi

Ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi dhe aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman u bënë një muaj më parë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Efehan.

E teksa i është dedikuar tërësisht rritjes së djalit, Almeda nuk ka ngurruar së fundmi t’i përgjigjet pyetjeve që i kanë bërë disa prej ndjekësve në rrjetin social “Instagram”.

Ajo ka zbuluar ndër të tjera edhe se sa kilogramë ka humbur që nga lindja. “Shtova 16 kilogramë gjatë shtatzënisë dhe humba 8 kilogramë mbas lindjes, por vetëm duke dhënë gji. Nuk kam filluar akoma dietën dhe fitness-in”– ka bërë me dije Almeda.

 

 

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *