Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Humbën kontaktet prej 6 orësh, gjenden 2 të miturit në Dibër

Faxweb.al raportoi gjatë mbrëmjes së sotme se dy fëmijë të klasës së gjashtë kishin humbur kontaktet prej orës 15:00 në Dibër dhe drejtimi i tyre kishte qenë Bjeshka Korabit.

Ndërkohë fatmirësisht Policia njofton se dy të miturit të moshës 12-vjeç janë gjetur, ndërsa familjarët pasi nuk kishin mbërritur në shtëpi pas përfundimit të mësimit, kishin bërë edhe një denoncim në Polici.

Fëmijët janë nga fshati Kastriot I Dibrës dhe fatmirësisht janë në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa ende nuk ka një sqarim mbi arsyen se përse kanë munguar prej kaq orësh në familje.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *