Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Horror në festën e Halloween, 3 të vdekur dhe 9 të plagosur

Tre persona u qëlluan për vdekje mbrëmë gjatë një festë për Halloween.

Të paktën nëntë të tjerë u dërguan në spital pasi një person i armatosur hapi zjarr mbrëmë në periferinë e Los Angeles në Long Beach në Kaliforni, SHBA.

Policia dhe zjarrfikësit u thirrën në një shtëpi afër kryqëzimit të Temple Avenue, Rruga e 7-të rreth orës 10.45 pas orës lokale.

Departamenti i Zjarrit në Long Beach tha që të tre të vdekurit janë meshkuj të rritur. Tre trupa ishin të dukshëm në tokë ndërsa mjekët po mjekonin njerëzit në një zonë me bar.

Policia nuk ishte në gjendje të jepte ndonjë informacion të menjëhershëm për një të dyshuar dhe nëse ata janë apo jo në arrest.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *