Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Horror/ 23-vjeçarja humbet jetën në aksidentin tragjik, coptohet mes portës së makinës dhe makinerisë së pagesave në parking

23 vjeçarja Victoria Strauss ka vdekur në një aksident të frikshëm në Ohio, të SHBA, teksa tentonte të paguante parkimin me kartën e saj.

Vajzës i ra karta në tokë dhe u zgjat për ta kapur nga makina e saj, kur padashje shkeli pedalin e gazit dhe makina beri përpara.

Në pamjet e kamerave të sigurisë shihej zhvillimi i ngjarjes tragjike kur vajza që po dilte nga parkimi lëshon kartën përtokë, duke u përpjekur të paguante te makineria.

Ajo më pas hap derën e makinës dhe zgjatet për të marrë kartën por padashje shkel gazin dhe ecën përpra me makinë, duke u përplasur me kioskën e parkingut, me kokën të bllokuar mes derës dhe makinës.

Policia e qytezës Columbus tha se aksidenti ndodhi mbrëmjen e të hënës dhe policia ishte njoftuar vetëm mëngjesin e ditës së nesërme, kur u zbulua nga roja e parkingut.

Zonja Strauss ishte nga Florida dhe e diplomuar në Universitetin e Ohio.

Ajo po dilte nga parkingu rreth orës 11.30 mbrëmjen e të hënës.

Policia tha se Strauss u shpall e vdekur në vendngjarje dhe asnjë njeri tjetër nuk është përfshirë në aksident.

Homazhe iu bënë të resë së pafat në rrjetet sociale, teksa një nga komentuesit shkruante: “Lutjet tona shkojnë për familjen e saj, pas një aksidenti kaq të frikshëm”.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *