Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Harrojeni Xhemi Shehun bjonde! Moderatorja bën ndryshimin e papritur në look dhe na la pa fjalë

Xhemi Shehu ka disa muaj që është shkëputur nga televizioni, që nga momenti që hoqi dorë përfundimisht nga “Portokalli”. Këtë kohë ajo po e shfrytëzon si një mundësi të mirë për t’ju dedikuar familjes së saj dhe sigurisht edhe vetes. Moderatorja ka treguar së fundmi se ka bërë një ndryshim të papritur në pamje pas shumë shumë kohësh.

Ditën e sotme Xhemi ka publikuar një foto, në të cilën shihet se flokët i ka lyer në ngjyrë karote. Duke qenë se ajo ka qenë një bjonde besnike prej kohësh, askush nuk e priste që moderatorja të bënte një ndryshim kaq të madh. Edhe pse ne jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të verdhë edhe në këtë formë ajo duket mjaft bukur.

Ndërkohë kujtojmë se pas largimit nga spektakli i humorit “Portokalli”, ajo u shpreh se kapitullin e televizionit e kishte mbyllur përgjithmonë.

“Kam bërë edhe programe të tjera, që nuk është se më kanë ngjallur ndonjëfarë interesi ose më kanë dhënë ndonjë kënaqësi. I kam bërë se duheshin, por jo nga pasioni apo dëshira. I bëja, sepse doja të rikthehesha në ‘Portokalli. Prandaj dhe u tërhoqa nga ‘Portokallia’ sepse s’po merrja më kënaqësi, dhe prandaj po them duhet të ndodhë ndonjë çudi që unë të rikthehem prapë, gjithmonë në një format të ngjashëm me ‘Portokalli’-në.

Nuk kam fare ambicien që të bëj programe të tjera. Kështu që me shumë gjasa i bie që unë jam tërhequr dhe e kam mbyllur njëherë e mirë me televizionin, sepse nuk është se mendoj se do bëhet diçka po aq e mirë sesa ‘Portokalli’-a dikur, sepse kjo që po shohim tani nuk mendoj se është maksimumi i atij spektakli. Ose mbase dhe është ezauruar dhe me kohën… Nuk e di, nuk di çfarë të them, por nuk më tërheq më”, u shpreh Xhemi duke shtuar se këtej e tutje do t’i dedikohet familjes së saj.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.