Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Hajde Lori hajde!” Lori Hoxha preu flokët për Halloween dhe duket yll (FOTO)

Lori Hoxha ka marrë vendimin për të bërë një ndryshim rrënjësor për festën e Halloween-it.

Fashionista shqiptare jo vetëm që u shndërrua në një engjëll me krahë të zinj, por preu dhe flokët.

Lori tregoi look-un e ri mbrëmjen e djeshme kur publikoi një seri fotosh nga festa. Në një foto të publikuar në Instagram, ajo duket shumë seksi me look-un e ri, sa edhe motra Sara nuk po ju beson syve: “Hajde Lori hajde”, shkruan ajo duke e komplimentuar motrën.

Gjatësia e flokëve mbi supe e Lorit, i shkon jashtë mase fashionistes shqiptare, e cila kishte kohë që nuk bënte ndryshime të tilla.

Epo ishte koha për ndryshim!

 

View this post on Instagram

 

went to hell and came back with angel wings

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.