Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Habit aktorja/ Bën operacion vaginën, publikon videon live gjatë ndërhyrjes (FOTO)

Farrah Abraham nuk heziton asnjëherë që të publikojë në rrjetet sociale foto nga jeta e intime. Farrah Abraham, aktore në Amerikë dhe ka zgjedhur t’a ndezi Instagramin ditën e djeshme.

26-vjeçarja ka kryer një operacion në zonën intime për të bërë labiaplasty (për zbukurimin e vaginës) dhe këtë ajo e ka ndarë edhe më ndjekësit e saj, duke e trasmetuar live në rrjetet sociale.

Mediat e huaja shkruajnë se i gjithë operacioni kushtoi 2,700 dollarë.

“Vagina ime po i jep jetë një vagine të re sot”, ka thënë ajo teksa ka qenë direkt në rrjetet sociale Ndërsa pas përfundimit të ndërhyrjes Farrah thotë: “Duket perfekte, jam perfekte, vagina ime është perfektë”.

(M.Q/Faxweb)

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *