Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Guardia di Finanza superaksion në Bari, 20 të arrestuar për tonelata drogë e armë nga Shqipëria

Guardia di Finanza e Barit ka nisur një operacion ndaj 20 personave, të cilët janë të dyshuar për trafik droge e armësh nga Shqipëria.

Të gjithë personat e dyshuar janë rezidentë në Bari Vecchia.

Hetimi është i koordinuar nga Drejtoria Distriktuale Antimafia e Barit.

Në rreth 24 muaj janë sekuestruar tonelata marijuanë, pistoleta dhe automatikë. Në ecuri e sipër janë edhe hetime e sekuestrime të tjera.

Detajet e operacionit do të bëhen të ditura gjatë ditës së sotme në një konferencë shtypi në Prokurorinë e Barit.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *