Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Grabitja e Parisit ndryshon Kim Karadashian, shikoni si shfaqet (FOTO)

Pas grabitjes së që i ndodhi Kim Kardashianit në Paris ku i vodhën bizhuteri me vlerë 10 milion dollarë ajo po tregohet shumë e kujdesshme edhe në rrjetet sociale në postimet e saja. Ajo rrallë po shfaqet edhe në publik dhe sipas mediave botërore thuhet se ajo ka vendosur t’i përkushtohet tërësisht familjes. E në fakt ashtu po ndodh.

Kim është rithyer plotësisht në rrjetet sociale pas tre muajsh, në 2 janar, ku postoi një foto pranë bashkëshortit Kanye West dhe fëmijëve North dhe Saint. Kjo foto ishte krejtësisht ndryshe nga stili i mëparshëm i postimeve në Instagram, me sele dhe foto topless. Mesa duket ajo ka vednour të heqë dorë nga shfaqja e tepërt e luksit në rrjetet sociale

Nuk ka më veshje me shkëlqim, party apo sele nudo para pasqyrës. Tani është vetëm Kim, Kanye dhe dy vogëlushët North dhe Saint brenda shtëpisë së tyre. 

Po kështu nuk do të ketë një divorc midis tyre.  “Ai ma ruan gjithmonë shpinën”, është përshkrimi i fotos në Instagram që Kimi thotë për burrin e saj. (J.V/Shuplaka)

 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”692″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

 

 

 

 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.