Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli publikon foton me nipin në krah

Vetëm pak muaj më parë ish-kryetarja e Kuvendit, Josefina Topalli është bërë gjyshe pasi vajza e saj, Megi, solli në jetë Nikolan.

Ndërkohë Topalli ka publikuar për herë të parë foton me nipin të cilin e mban në krah pavarësisht se nuk ia tregon fytyrën.

Siç shihet  edhe në foto, Topalli duket shumë e lumtur në këtë atmosferë të ngrohtë në shoqërinë e nipit, teksa daljet e saj publike janë të rralla.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *