Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Gjykata e Durrësit jep vendimin për 4 të ndaluarit me 3.4 milion euro në “Toyota Yaris”

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën paraprake ‘arrest me burg’ për katër personat e kapur me shumën e 3.4 mln € të sekustruar ditën e dielë në portin e Durrësit.

Gjykata ka vendosur ‘arrest me burg’ për: Agim Çeka, 61 vjeç, Edi Lika (Cani), 41 vjeç dhe i biri, Klevi Lika (Cani), 21 vjeç, si dhe Alban Mollaymeri, 40 vjeç.

Ndërkohë që gjykata e Durrësit ka vendosur moskompetencën dhe çështja transferohet tek Krimet e Rënda.

Po ashtu arrest me burg në mungesë pritet të kërkohet edhe për dy kushërinjtë e shpallur në kërkim si porositës, Alfred dhe Elvis Vladi, 33 e 38 vjeç.

4 të ndaluarit nuk kanë pranuar asnjë prej akuzave.

(M.Q/Faxweb.al)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *