Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Gjithmonë më ka pëlqyer, isha i dashuruar…”, këngëtari tregon emrin e artistes me të cilën do të donte skenë erotike

Aktori dhe këngëtari Genc Salihu ka befasuar publikun me rrëfimin e tij. I ftuar në emisionin Shiko Kush Luan ai ka treguar se me cilën nga këngëtaret shqiptare do të donte të realizonte një skenë erotike.

Genci është përgjigjur pa doreza duke përmendur emrin e këngëtares Ledina Çelo duke u shpreh se i pëlqente çdo gjë nga ajo, madje ka qenë i dashuruar me të.

“Gjithmonë më ka pëlqyer Ledina Çelo se si dukej, më ka pëlqyer zëri i saj, në skenë, më ka pëlqyer si grua. Isha i dashuruar me Ledinën”, është shprehur ai.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *