Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Genta Ismajli gjen dashurinë e jetës dhe do të bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Këngëtarja Genta Ismajli po shijon lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin turk, Hysen Usta dhe dyshohet të jetë në pritje të një fëmije. Të gjitha spekulimet nisën nga fotografia e saj e fundit e publikuar në Instagram.

E veshur me një fustan të bardhë, vihet re së barku i saj është i rrumbullakosur. Nuk kanë munguar komentet e ndjekësve të cilëve nuk i shpëtoi ky detaj dhe nisën me komentet “shtatzënë”.

Edhe në shkurt të këtij viti, Genta Ismajli u komentua që është shtatzënë, por nuk pati asnjëherë reagim publik. Lidhja e saj me partnerin turk Hysen Usta do të kurorohen së shpejti për martesë ndërsa në rrjete sociale deklaron shpesh se është në lidhje dashurie.(A.M/Faxweb.al)

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *