Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetShowBizTe Fundit

Gazmend Paja me babanë, por në mes mban nënën e shtrenjtë: Kjo vajza ka 52 vite që s’i ndahet

Gazmend Paja ka postuar herë pas here foto me të atin, humoristin e njohur me shumë vite përvojë mbi supe Luftar Paja. Por sot ai shpërndan për të gjithë një foto me të shtrenjtën nënën e tij.

I ati mbush plot 75 vite dhe e gjeni dot se sa vite ka i martuar me zonjën e tij? Plot 52 vite të pandarë.

Të tre në foton para Teatrit Kombëtar, të buzëqeshur sa më s’ka.

”Kapedani mbushi 75 vjeç… kjo vajza në mes, ka 52 vite që nuk i ndahet…”, shkruan Gazmend Paja.

gazpajaprinderit

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *