Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Garabitet banka, autorët shpërthejnë me eksploziv derën, ja shuma që morën

Një bankë e nivelit të dytë është grabitur gjatë natës në Kavajë. Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se persona ende të paidentifikuar kanë arritur të hyjnë brenda bankës duke shpërthyer derën me eksploziv.

Bëhet e ditur se grabitësit kanë marrë një shumë prej një milionë lekë të reja. Ndërkohë policia së bashku me grupin hetimor po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *