Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Gafa e medias britanike/ Fotografia që bëri Taynën të dashurën “misterioze” të reperit me famë botërore, ish-i i Kylie Jenner

Reperi Tyga ka mbështetur pròtestuesit në lidhje me vdèkjen tragjíke të George Floyd, pranë të cilit qëndronte një vajzë me flokë rozë. Media britanike Daily Mail shkruan se i ka zbuluar identitetin duke sqaruar se vajza pranë tij është reperja shqiptare Tayna, e cila ka ngjashmëri të madhe me Kylie Jenner, ishin e Tyga.

Në fotografitë e shpërndara, vihet re qartë se vajza krah Tygës nuk është artistja nga Kosova. Por në shkrimin e të përditshmes britanike, janë postuar imazhet nga rrjeti social i Taynës me flokë rozë, njësoj si vajza që shoqëron reperin me famë botërore. Ende nuk ka një reagim nga Tayna për këtë çështje.

30-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit është Michael Ray Stevenson u vu re në një protestë masive në pasditen e së martës në Hollivud. Ai bëri edhe postime në Instagram ku tregonte turmën e madhe të njerëzve që pròtestonin për drejtësi dhe kundër racízmit.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *