Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Fundi tragjik i 21-vjeçares/ Po tentonte fotografinë perfekte, bie nga shkëmbi dhe ndërron jetë

Një modele e re britanike ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga maja e një shkëmbi teksa po pozonte për një fotografi në Australi.

Këtë ngjarje e ka pohuar një mik i ngushtë i familjes, i cili ka treguar për mediat e huaja se Madalyn Davis, 21 vjeç, gjeti vdekjen pasi ra nga një lartësi 30 metra në shkëmbinjtë Diamond Bay të dielën në mëngjes.

Sipas tij, modelja kishte shkuar atje bashkë me miqtë e saj për të parë agimin e diellit, por nuk u kthye më kurrë.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.