Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Fshiu menjëherë Instagramin, mësohet ku ndodhet së fundi Lori Hoxha

Kur kanë kaluar dy ditë që nga momenti kur fashionistja Lori Hoxha vendosi të mbyll llogarinë e saj në rrjetin social Instagram ku është tejet active, trashëgimtarja e Tch është bërë e gjallë.

25-vjeçarja vazhdon të jetë aktive në një tjetër rrjet social, Snapchat. Sipas fotove që ka publikuar së fundmi, zbulohet se Lori gjendet aktualisht në Londër, pas disa ditëve të kaluara në Tiranë.

Ajo ka publikuar foto nga auditoret e fakultetit dhe në të tjera vendndodhje ku ka qenë orët e fundit.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.