Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Frika nga Koronavirusi! Moderatorja e njohur i sfidon të gjithë, shkon në restorant kinez

Barbara D’Urso e mbajti premtimin e saj dhe shkoi për darkë në një restorant kinez.

Prezantuesja e njohur e Canale 5 e bëri këtë veprim për të luftuar paragjykimet pas shfaqjes së Koronavirusit.

“Ka pasur raste racizmi, njerëz që fyenin kinezët në rrugë. Koronavirusi nuk transmetohet përmes ushqimit. Këtu keni biskotat e fatit, që ju ëmbëlsojnë pasi keni konsumuar një vakt. Unë e ha atë përpara jush dhe ju ftoj të shkoni në restorantet kineze”, tha Barbara.

Ndërkohë, një nga 56 italianët e riatdhesuar nga Wuhan-i në Kinë ka dalë pozitiv me virus dhe aktualisht ndodhet në karantinë në qytetin ushtarak Cecchignola në Romë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *