Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTOT/ “Sy më sy me Ruçin”, ministrja i shkel syrin Majkos

Seanca e sotme plenare është e fundit për këtë session ndërkohë që po diskutohet mbui disa ndryshime në Kodin Penal.

Ndërkohë punimet e Parlamentit janë shoqëruar edhe me debate midis përfaqësuesve të opozitës së së në Kuvend dhe deputetëve socialist.

Siç ndodh zakonisht, pothuajse në çdo senancë plenare, aparatet fiksojnë edhe disa nga momentet më pikante të zhvillimeve në sallë, por edhe detaje të tjera që kanë të bëjnë veshjet, votimet etj.

Këtë radhë nuk është asnjëra prej këtyre, bëhet fjalë për disa fragmente që kanë të bëjnë me komunikimin midis deputetëve, ministrave, dhe drejtuesve të ceancës.

Më poshtë po përcjellim disa nga momentet që nuk u panë në televizor.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *