Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Në lidhje me regjisorin e njohur, moderatorja publikon foton nga pritja e ëmbël (FOTO)

Moderatorja është në pritje të ëmbël dhe dita ditës, shohim teksa barku i saj rrumbullakoset dhe bebushi rritet.

Që pas njoftimit që është në pritje të ëmbël, Arbana është rezervuar disi të tregojë fizikun e saj, duke u veshur me bluza të gjera në punë, por jo sot.

Ajo shfaqet me një fustan të zi të shkurtër në krye të detyrës dhe fokusi është barku i saj. Moderatorja nuk e ka fshehur, përkundrazi ka treguar se është në super formë edhe pse me një tryezë pas që është e mbushur plot e përplot me ushqime të shijshme.

Nuk e dimë sa javëshe është Arbana, pasi nuk ka dhënë detaje të tjera nga pritja e ëmbël, por besojmë se është në tremujorin e dytë të shtatzënisë.

Arbana është nënë e një djali që e ka më bashkëshortin e saj të parë, ndërsa ky do të jetë fëmija i parë për regjisorin Eduart Grishaj.

 

 

View this post on Instagram

 

I love my job, especially when it involves food😋 #shooting a new commercial for @ehw_gmbh

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *