Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Olta Gixhari publikon foto me barkun e rrumbullakosur dhe ka një pyetje për fansat: Kush e gjen…

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Gixhari bëri të ditur se është në pritje të ëmbël. Bukuroshja nga Durrësi, e cila prej disa kohësh është duke jetuar me partnerin e saj në Spanjë, e ka konfirmuar vetë lajmin për pritjen e ëmbël, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Duket se Gixhari ka zgjedhur që këtë moment kaq të bukur dhe personal ta ndajë me të gjithë fansat, e kjo pas një periudhe kur në mediat rozë u fol për se ajo mund të ishte shtatzënë.

Sot aktorja ka publikuar një foto me barkun e rrumbullakosur, ky pyet fansat: Kush mund ta gjej ne cilin muaj te shtatzanise jam? Shumë prej tyre janë përgjigjur duke thënë se ajo është në muajin e 7 të shtatëzanisë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *