AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Një tjetër çift i njohur shqiptar, i jep fund martesës pas 3 vitesh bashkë

Pas 3 vitesh martesë, çifti i njohur shqiptar ka vendosur t’i jap fund një herë e mirë marrëdhënies së tyre. Bëhet fjalë për këngëtaren, Vjosa Shehu dhe muzikantin Milot Binaku, të cilët prej kohësh nuk janë parë më të lidhur dhe madje në rrjetet sociale kanë fshirë të gjitha fotot që kanë pasur së bashku.

Burime për ‘Prive’ kanë konfirmuar ndarjen duke thënë se Miloti dhe Vjosa prej kohësh tashmë nuk jetojnë më bashkë.

‘Miloti dhe Vjosa ka disa muaj që nuk jetojnë bashkë. Sidoqoftë në mes kanë vajzën dhe për këtë arsye po mbajnë raporte solide me njëri-tjetrin’, tregojnë burime pranë çiftit.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *