Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashRajoniTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Mes lotësh dhe duartrokitjesh, Italia i jep lamtumirën e fundit prezantueses Nadia Toffës

Njërëz pa fund kanë marrë pjesë ditën e sotme për ti dhënë lamtumirën e fundit prezantueses Nadia Toffës në katedralen e Brescias.

Një duartrokitje e gjatë ka shoqëruar mbërritjen e arkivolit  ku miqtë dhe koleg të saj i kanë dhënë lamtumirën e fundit Nadias.

“Ajo hyri në zemrën e të gjithëve sepse  ishte autentike, kokëfortë dhe këmbëngulëse. Naddia ishte e uritur dhe e etur për drejtësi’ është shprehur at Maurizio Patriciello gjatë mbatjes së meshës.

Kujtesë:Prezantuesja që rrëmbeu zemrën e të gjithëve Nadia Toffa  ishte diagnostikuar para dy vitesh me kancer në tru, kjo sëmundje vdekjeprurëse  i mori jetën në orët e para të 13 gushtit.

Luftoi gjithmonë me kokën lart, pa hequr për asnjë moment buzëqeshën e saj karakteristike që i bëri të gjithëve për vete.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *