Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Marina zbuloi spotin e emisionit të ri, por nuk do ta besoni sa kushtojnë këpucët e saj

Është përfolur vazhdimisht në media rreth rikthimit të Marina Vjollcës në ekran, mirëpo asnjëherë nuk është konfirmuar. Moderatorja i ka munguar ekranit prej 2 vitesh, por këtë sezon do të rikthehet me një format ndryshe nga ata që jemi mësuar ta shohim.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar sot një video të spotit të ri të emisionit, që me thënë të drejtën nuk jep shumë detaje sesi do të titullohet apo dhe se kur do të nisë.

Ajo publikoi promon e emisionit ku shihej e veshur me një kostum të zi dhe me taka të zeza, të cilat tërhoqën jo pak vëmendje.

Mësohet se këpucët e Marinës janë të markës Yves Saint Laurent modeli “Opium” Appelle Moi.

Edhe në takat e këpucëve shkruhet ‘Apelle Moi’, mirëpo ata kapin shifrën e 770 paundë, ose 1 milionë lekëve shqiptare.

jkjkl;nj.png

 

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *