Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Lidhja me Mozik mbaroi, Loredana shfaqet në krahët e një mashkulli misterioz

Mozzik dhe Loredana tashmë nuk janë më së bashku. Këtë e lajmëroi vetë artistja, e cila pushtoi portalet kur deklaroi ndarjen nga partneri. Dyshja janë edhe prindër të një vajze me emrin Hanna.

Me shumë hite në repertorin e tyre, bashkë apo ndaraz, ata kanë qenë shumë të preferuar për publikun. Së fundmi ka qenë Loredana e cila ka postuar një foto në instagram, nga ku duket vetë këngëtarja.

Por përpos kësaj, ajo shihet në krahët e një mashkulli misterioz, të cilit ka zgjedhur t’i mbulojë fytyrën. Nuk mund të dallohet qartë se cili është, por fansat e Loredanës kanë aluduar se personi në foto është Mozzik. Nuk dihet se ç’po ndodh me dyshen, por na mbetet të presim një konfirmim nga vetë ata.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *