Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTO-LAJM/ Sandër Lleshaj ngelet pa karrige në Parlament, Garda vihet në lëvizje dhe ul ministrin

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj e gjeti me vështirësi vendin e tij për t’u ulur në Parlament sot.

Teksa më herët qarkulloi lajmi sesi Arben Ahmetajt i kishte zënë vendin Elisa Spiropalit, pasi kjo e fundit lindi sot fëmijën e dytë, Lleshaj për pak çaste mbeti në këmbë.

Në rreshtin ku ulet kabineti qeveritar ishin zënë të gjitha karriget. Kjo ka detyruar punonjësit e Gardës që të vihen në lëvizje dhe t’i dërgojnë një karrige tjetër Sandër Lleshajt.

Ministri u ul më pas midis Etilda Gjonajt dhe Erjon Braçes.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *