FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Gjyshja më seksi në botë provokon sërish ndjekësit e saj

Gina Stewart konsiderohet si gjyshja më seksi në botë dhe këtë javë ka postuar në Instagram një nga fotot më provokuese të saj.

Fotoja “topless” është më e pëlqyera deri më sot.

Kjo foto mori 12 800 pëlqime brenda 20 orëve.Gina Stewart është nënë e 4 fëmijëve dhe gjyshe e një mbese.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *