Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Emocionon Ami me dedikimin për vajzën, publikon foto në breg të detit me vogëlushen

E vogla e familjes Mamaqi, Sia, është një ndër fëmijët më të njohur të shoëbiz-it shqiptar. Megjithëse rrallë ia kemi parë portretin, shohim shpesh poza të ëmbla të të voglës në rrjete sociale. Amarda s’mund t’i rezistojë herë pas here fotove me të bijën, të cilën e quan shoqen e saj të ngushtë.

Familja ka shijuar pushimet buzë detit dhe tashmë që Sia është rritur më shumë, kalon më tepër kohë me mamanë e saj, Amin.Moderatorja ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një pozë të dashurueshme nënë e bijë buzë detit, ndërsa shkrimi që ajo i vendos fotos është akoma më i ëmbël.

“Unë dhe ti! Shoqja ime e ngushtë përjetë.”- shkruan Ami krahas postimit, ku vajzat shfaqen duke parë njëra-tjetrën.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *