Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Foto/ Dyvjeçari mbetet pa ndjenja, përtyp çamçakëzin me nikotinë të nënës

Një dyvjeçar nga Uellsi mbeti pa ndjenja disa minuta pasi përtypi një çamçakëz me nikotinë, të cilin nëna e tij e kishte lënë në një dollap.

Sophie Balint nga Port Talbot i Uellsit rrëfeu për tmerrin që e përjetoi pasi u detyrua ta çojë djalin në spital.

Apeli i saj është për të gjithë prindërit që ti mbajnë larg fëmijë nga të tilla gjëra.

Nëna 23-vjeçare tha se djali i saj, Tommy, dy vjeç, dhe vëllai i tij i madh, Ozzy, katër vjeç, e kishin gjetur çamçakëzin e rrezikshëm kur ajo ishte duke e rregulluar shtëpinë.

Pasi ia kishte nxjerrë çamçakëzin nga goja, ajo tha se djaloshi filloi të djersitej dhe të villte para se të humbte ndjenjat. “Pas 20 minutave u shtri në dysheme pa ndjenja. Nuk mund t’i mbante duart lart dhe sytë i rrotulloheshin”, shtoi ajo.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *