FlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Foto/ Dyvjeçari mbetet pa ndjenja, përtyp çamçakëzin me nikotinë të nënës

Një dyvjeçar nga Uellsi mbeti pa ndjenja disa minuta pasi përtypi një çamçakëz me nikotinë, të cilin nëna e tij e kishte lënë në një dollap.

Sophie Balint nga Port Talbot i Uellsit rrëfeu për tmerrin që e përjetoi pasi u detyrua ta çojë djalin në spital.

Apeli i saj është për të gjithë prindërit që ti mbajnë larg fëmijë nga të tilla gjëra.

Nëna 23-vjeçare tha se djali i saj, Tommy, dy vjeç, dhe vëllai i tij i madh, Ozzy, katër vjeç, e kishin gjetur çamçakëzin e rrezikshëm kur ajo ishte duke e rregulluar shtëpinë.

Pasi ia kishte nxjerrë çamçakëzin nga goja, ajo tha se djaloshi filloi të djersitej dhe të villte para se të humbte ndjenjat. “Pas 20 minutave u shtri në dysheme pa ndjenja. Nuk mund t’i mbante duart lart dhe sytë i rrotulloheshin”, shtoi ajo.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *