Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Djali i vogël i Xhemi Shehut bën 5 vjeç, ngjashmëri e frikshme me vëllanë e tij

Djali i vogël i Xhemi Shehut ka sot ditëlindjen dhe mbush 5 vjeç. Me këtë rast, moderatorja ka hedhur një foto të tijën dhe djalit tjetër në “Instagram” për të uruar të voglin e saj.

Ajo ka shkruar: “I vogli u rrit, e bekuar”, ndërsa komentet që e urojnë për ditëlindjen janë të shumta. Po ashtu, Xhemi ka postuar edhe një video në “story”, ku tregon copëza nga ditëlindja e djalit të saj.

Por detaji që bie në sy nga postimet e Xhemit është në fakt ngjashmëria e frikshme që dy djemtë e saj kanë me njëri-tjetrin. Ata duken si vëllezër binjakë, edhe pse kanë diferencë në moshë.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *