Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj e paskan bërë familjare lidhjen e tyre, ja detaji

Që tashmë janë bashkë dhe kanë filluar të jetojnë së bashku nuk ka më dyshime.

Deklaratat e tyre të herë pas hershmë ne rrjete sociale dhe dalja e tyre në publik të kapur dorë për dorë tregon që Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj po përjetojnë një romancë të bukur së bashku.

E së fundmi çifti i njohur i showbizzit ndodhet në Theth ku dhe do të  xhirojnë pjesën e parë të emisionit të tyre ‘Dua të bëjmë të lumtur’ .

Moderatorja ka hedhur foto nga bukuria e Thethit me stafin e emisionit të saj “Dua të të bëj të lumtur” .

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen në foto ishte prania e vëllait të vogël të moderatores Sidriti.

Ky detaj, na bën të kuptojmë kështu se Arbana e paska prezantuar në familje partnerin e saj e tashmë ky i fundit njihet e shoqërohet edhe më vëllezërit e familjarët e saj.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *