Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashHoroskopiTe FunditTe Gjitha

Fifi tregon foton e rrallë para famës, ja si dukej këngëtarja

Fifi është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo numëron ndjekës të shumtë në Instagram, të cilët përcjellin me kërshëri çdo postim të saj.

Vetëm së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto të rrallë nga fëmijëria. Në foton në fjalë ajo ka pozuar pranë të afërmëve të saj.

Fifi shihet me flokë të zeza, me balluke dhe me një mimikë të ëmbël, paksa të buzëqeshur, të cilën e ka ruajtur edhe sot.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *