Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Në Vlorë nuk pyesin për masat anti-Covid, qindra qytetar grumbullohen në shesh për të festuar

Festa e Pavarësisë ka mbledhur qindra njerëz në qytetin e Vlorës, qytetin ku Ismail Qemali 108 vite më parë, ngriti flamurin dhe shpalli Pavarësinë.

Ndryshe nga sa është vepruar ço vit, ditën e sotme festimet kanë qenë të kufizuara për shkak të masave për parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Por kjo gjë nuk i ka ndalur aspak qytetarët të cilët janë grumbulluar duke festuar Festën e Pavarësisë.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga Fax News qindra qytetar janë bërë bashkë duket dëgjuat muzikë polifonike, megjithëse grumbullimet janë të janë të ndaluara.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *