Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashJetë dhe stilTe FunditTe Gjitha

Femra kujdes, këto 4 veprime mund t’ju çojnë pranë divorcit

Sipas ekspertëve, frika më e madhe është në martesë, ku shumica ndahen, ose ftohen me njëri-tjetrin.
Jemi te gjërat që bëjnë femrat gabim gjatë martesës, sipas intv.al që i shtyjnë burrat t’i braktisin:
 1.  Harrojnë ta mbajnë veten e tyre
Fakti që keni gjetur burrë, nuk do të thotë se duhet të dukeni keq. Mbajeni turpin në formë,  vishuni bukur, shkoni nëpër qendra estetike dhe ndihuni mirë. Sipas intv.al nëse nuk e mbani më veten tuaj si më parë, burri ka shumë mundësi të shikojë për femra të tjera.
2.  Fëmijët vijnë në plan të parë
Mundohuni të krijoni një ekuilibër mës fëmijëve dhe bashkëshortit, pasi pasojat mund të jenë jo të mira. Mos u habisni, nësë ai mund t’ju lërë më vonë. Sipas intv.al, ai do ndihet  si i braktisur dhe do gjejë ngrohtësi te një femër tjetër.
3.  Seksi bëhet monoton
Gjatë martesës, duhet pasur shumë kujdes, pasi një jetë seksuale jo e mirë, do i bëjë partnerët  të shkojnë drejt tradhëtisë. Nëse femrat i përkushtohen më shumë  gjërave të tjera dhe jo jetës seksuale me burrin, ka shumë mundësi që ai të largohet prej jush.
4. Nuk e dëgjoni burrin
Gjatë martesës, çiftet janë më shumë të ngarkuar me gjëra të ndryshme. Nëse nuk e dëgjoni, ka shumë mundësi që ai të shkojë te një femër tjetër. Prandaj, duhet të tregoni kujdes me veprimet tuaja dhe mos të mendoni se burrin e keni gjithmonë aty.
Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *