Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Familja e Sylvester Stallone në zi, humbin personin e dashur

Nëna e Sylvester Stallone, Jackie ka ndërruar jetë në moshën 98 vjeçare. Lajmi është konfirmuar nga djali i saj i vogël, Frank.

Në një postim të shpërndarë në Instagram, Frank deklaroi se: “Jackie vdiq në gjumë të hënën në mëngjes, ashtu siç ajo kishte dëshiruar”

“Këtë mëngjes unë dhe vëllezërit e mi humbëm nënën tonë Jackie Stallone. Ajo ishte nënë e katër fëmijëve, Tommy, Sylvester, Frankie dhe motrës sime të ndjerë Toni Ann”, shkroi 70-vjeçari, fitues i Çmimit Grammy. Ai shtoi se nëna e tij ishte një grua punëtore dhe nuk i trembej asgjëje.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *