Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Falsifikuan dokumentat, sekuestrohet trualli në bregdetin e Vlorës

Fax News raporton se prokuroria e rrethit gjyqësor Vlorë ka marrë vendimin për sekuestrimin një sipërfaqe prej 48 mijë metra katërorë truall në bregdet dhe në kodër në Plasë.

Mësohet se në lidhje më rastin në fjalë janë në hetim disa persona. Dyshohet se trualli është përfituar me dokumenta të falsifikuara.

Bëhet me dije se hetimet për këtë çështje kishin vazhduar për më shumë se 1 vit rresht.(M.Q/faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *